Mołr Drammaz z albumem charytatywnym dla Amazonii

26.08.2019 
Mołr Drammaz z albumem charytatywnym dla Amazonii fot. cover singla "Trasa czy Droga"

Zapewne do większości z Was dotarły fatalne informacje dot. pożarów trawiących lasy Amazonii. Asia Mina oraz Wojciech Kucharczyk postanowili, że nie będą bezczynnie czekać na kolejne medialne doniesienia i wydali charytatywny album. Całkowity dochód ze sprzedaży LAS FOREST (for Amazonia) zasili konta organizacji zajmujących się ochroną środowiska.

- Ostatnie pożary wstrząsnęły nami do głębi - czytamy w opisie albumu na Bandcampie - Giną ludzie, zwierzęta, rośliny, największy las świata obracany jest w perzynę, przez rządzących tymi terenami ignorantów, faszystów, ludzi chciwych i bez wyobraźni. Nie jesteśmy w stanie stać wobec tego obojętni. (...) Zdajemy sobie sprawę, że ta akcja ma wszelkie znamiona walki z wiatrakami, ale nie można się poddawać w tak istotnej kwestii, być może te kilka złotych uzbieranych jest w stanie w czymś chociaż drobnym pomóc, choć na chwilę. Mamy taką nadzieję, naszym orężem jest muzyka. Niewiele więcej nam zostało.

Materiał LAS FOREST (for Amazonia) to dzieło duetu Mołr Drammaz, który tworzy Asia Mina oraz Wojciech Kucharczyk. Jest to siedem, wcześniej nie publikowanych utworów, jakie powstały przy okazji prac nad albumem Songs about Space and Bread ale i wcześniej. Cały materiał możecie kupić już za 7 złotych, choć razem z autorami gorąco zachęcamy do powiększenia tej kwoty.

Więcej szczegółów oraz samą muzykę znajdziecie TUTAJ.

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó