Efekt gitarowy Collider Delay + Reverb

09.10.2019  | Paweł Pruski
Efekt gitarowy Collider Delay + Reverb

Nowa propozycja firmy Source Audio to połączenie delaya oraz reverbu. Na pokładzie efektu znajdziemy wiele ciekawych trybów oraz funkcji pozwalających na kreowanie interesujących przestrzeni.

Reverb oraz Delay to jedne z najczęściej stosowanych efektów. Fakt ten dotyczy zarówno gitarzystów jak również producentów wykorzystujących w swoich setupach popularne "kostki". Pomimo ogromnej konkurencji, powstają coraz to nowsze, interesujące propozycje. Jedną z ostatnich jest efekt gitarowy Collider Delay + Reverb.

Umieszczenie w jednym urządzeniu deleya oraz reverbu jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Efekt jest stereofoniczny i posiada możliwość kontroli parametrów (dzięki łączu MIDI). Posiada również możliwość zapisania 128 presetów.

Do dyspozycji mamy 12 trybów:

●    W sekcji reverb znajdziemy: room, hall, true spring reverb, plate, shimmer, E-Dome oraz swell.
●    W sekcji delays: cyfrowy, analogowy, taśmowy, odwrócony oraz tzw. oil.

Pierwsze prezentacje produktu pokazują, że efekt oferuje bardzo dobrą jakość generowanych brzmień. Zarówno reverb, jak i delay brzmi naturalnie, przestrzennie i ciepło. Na tej podstawie można przypuszczać, że urządzenie znajdzie wielu fanów również wśród osób łączących efekty gitarowe z syntezatorami.

Cena: 350$
Więcej informacji TUTAJ.

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann KH 150 AES67 - aktywny monitor studyjny
KRK ROKIT 5 G5 - monitory aktywne bliskiego pola
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó