X LAT NOVATION LAUNCHPAD!

16.10.2019 
X LAT NOVATION LAUNCHPAD!

Novation Launchpad ma już 10 lat. Z tej okazji zapraszamy 19.10.2019 do klubu Smolna w Warszawie na świętowanie dekady tego kultowego sprzętu, który przebojem zdobył branżę muzyczną. Kochają go producenci muzyczni, DJe, performerzy i hobbyści na całym świecie. Będzie to premiera nowych Launchpadów, czyli Launchpada X oraz Launchpada Mini MK3. Czekają nas inspirujące prelekcje i warsztaty, zniżki na zakup Ableton Live i wiele więcej!

Dla tych, którzy mimo wszystko nie wiedzą czym jest Novation Launchpad, to w dużym skrócie jest to profesjonalny grid do grania w dynamiczny i ekspresyjny sposób w programach typu Ableton Live. Używając siatki padów 8×8 RGB możemy wyzwalać klipy, tworzyć rytmy, linie melodyczne i kontrolować nasz zewnętrzny hardware. Po więcej informacji na temat samego sprzętu, polecamy zajrzeć TUTAJ.

Warto podkreślić, że uczestnicy imprezy będą mogli do poniedziałku (21.10.2019) kupić Ableton Live 10 Suite w cenie wersji Standard (czyli ponad 40% taniej)! Także mega okazja, aby dozbroić swoje studio! Organizator przygotował także specjalną stronę TUTAJ, gdzie zostały zebrane różne performance’y z wykorzystaniem Launchpadów.

Launchpad X oraz Launchpad Mini MK3 oczywiście będą również dostępne do testowania w trakcie imprezy, także będziecie mogli się przekonać o kolejnej ewolucji tego kultowego sprzętu do produkcji muzyki i performance’u live.

Program wydarzenia:

16.00 – 21.00:

-    Gość specjalny: AGIM DŻELJILJI – jeden z najbardziej doświadczonych producentów muzyki elektronicznej w Polsce,
-    „DJ czy Producent Muzyczny? Znajdź sposób wyrażania siebie.” – Matt Bukovski, Surronded Audio,
-    „Znajdź muzykę w szumie” – Mateusz Telega, Akademia Dźwięku,
-    „Hands on Ableton & Launchpad” – 10 stacji roboczych Ableton plus Novation Launchpad w przerwach pomiędzy warsztatami.

21.00 – 22.00 – chill-out w barze
22.00 – 22.45 AGIM DŻELJILJI – koncert

Zapraszają:

-    Ableton reprezentowany w Polsce przez firmę NUTRON,
-    Akademia Dźwięku – Certyfikowana Szkoła Ableton prowadząca kursy produkcji muzycznej, miksu, masteringu, sound designu,
-    Novation reprezentowany w Polsce przez firmę AUDIOTECH,
-    Surrounded Audio – dynamicznie rozwijający się projekt, zrzeszający ambitnych i chcących stale rozwijać swoje umiejętności producentów muzycznych.

Pierwsze 40 osób, które przyjdzie na warsztaty dostaje wejściówkę na nocną imprezę w klubie Smolna i koncert Marco Bailey & Shlomi Aber. Wstęp bezpłatny.

Więcej szczegółów TUTAJ.

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT