Więcej...

Klawiatury Akai oraz M-Audio sterujące w promocji

14.11.2019 
Klawiatury Akai oraz M-Audio sterujące w promocji

Firmy Akai oraz M-Audio oferują interesujące promocje na swoje klawiatury sterujące, które trwają w okresie od 1.10.2019 do 31.12.2019.

W tym czasie wszyscy nowi i obecni użytkownicy klawiatur Akai MPK Mini MKII, MPK Mini MKII LE White, MPK Mini MKII LE Black i MPK Mini Play uzyskują dostęp do pakietu do produkcji muzyki, stworzonego we współpracy ze Splice, Loopcloud oraz Serato Studio. W skład pakietu wchodzą: 3-miesięczny bezpłatny dostęp do Splice Sounds, licząca 2 GB biblioteka wybranych materiałów z Loopcloud, 30-dniowa bezpłatna wersja próbna Loopcloud Studio (oraz 50% zniżki na pierwszy rok subskrypcji) i bezpłatna 3-miesięczna subskrypcja Serato Studio. Aby uzyskać dostęp do pakietu, należy zarejestrować swój produkt na stronie www.akaipro.com.

 

 

Z kolei nowi i dotychczasowi użytkownicy klawiatur sterujących M-Audio z serii Keystation Mk3, Oxygen MkIV oraz CODE uzyskują dostęp do programu Propellerhead Reason Lite, wyposażonego we wszystkie narzędzia pozwalające na realizację zaawansowanych produkcji muzycznych. Reason Lite oferuje 8 ścieżek instrumentalnych/audio oraz zestaw instrumentów, maszyn perkusyjnych, samplerów, efektów i narzędzi do nagrywania/miksowania. Jak podkreślają przedstawiciele M-Audio, klawiatury z serii Keystation Mk3 to jedne z najlepiej sprzedających się klawiatur na świecie, a Oxygen MkIV pozwalają tworzyć muzykę nie tylko w studiu, ale też w podróży. Natomiast seria klawiatur CODE odznacza się kilkoma przemyślanymi rozwiązaniami konstrukcyjnych, jak np. X/Y Touchpad. Program Reason Lite uzyskamy po rejestracji swojego produktu na stronie www.m-audio.com.

www.audiostacja.pl