Więcej...

Behringer przedstawia mikrofon dynamiczny za... 12 EUR!

30.11.2019 
Behringer przedstawia mikrofon dynamiczny za... 12 EUR!

Niemiecka firma przedstawiła cztery nowe mikrofony: Behringer SL 84C, BA 85A, SL 85S, oraz SB 78A. Za cały zestaw zapłacimy 90 EUR!

Behringer od lat buduje swoją markę oferując klony legendarnych urządzeń w bardzo przystępnych cenach i jak widać cały czas rozszerza swój asortyment o kolejne narzędzia. Nowa linia mikrofonów jest tego doskonałym przykładem. Po niedawnym Behringer Poly D i Behringer Wing otrzymaliśmy zestaw mikrofonów, których wygląd przywodzi na myśl klasyczne modele firmy Shure.

Najtańszym mikrofonem z nowego zestawu jest Behringer SL 84C za który zapłacimy niespełna 12 EUR. Jest to mikrofon dynamiczny z kardioidalną charakterystyką kierunkową. Nieco droższy jest Behringer SL 85S, bo trzeba za niego zapłacić 16 EUR, jednak trzeba dobrze zastanowić się czy warto, ponieważ jedyną różnicą w stosunku do modelu SL 84C jest przełącznik on/off. Kolejne modele to Behringer BA 85A (zaskakujący podobny do Shure Beta 58A) i Behringer SB 78A. Za pierwszy z nich będziemy musieli zapłacić 25 EUR, a drugi to koszt rzędu 39 EUR.

Jak dotąd nie ujawniono dokładnych specyfikacji technicznych. Mikrofony można zamawiać w preorderze.

Więcej szczegółów TUTAJ.