Więcej...

Kolejne tutoriale od Addicted To Music Studio

06.12.2019 
Kolejne tutoriale od Addicted To Music Studio

Jakiś czas temu Marek Walaszek ruszył z serią specjalistycznych tutoriali poświęconych produkcji muzycznej. Wczoraj na jego kanale pojawił się już ósmy odcinek serii, w którym warszawski producent oraz twórca marki Bettermaker zajął się wstępną korekcją wokali.

Marek Walaszek to współtwórca hardych, podziemnych składów rapowych, takich jak Radio Grochów czy Formacja Cmentarz i producent odpowiedzialny za brzmienie licznych popowych szlagierów, reklamowych jingli czy telewizyjnych opraw muzycznych. Studyjny pomagier szeregu wielkich postaci krajowej sceny hiphopowej, do których zaliczają się m.in. Borixon, JWP, WWO, Bilon czy Małolat. Jednocześnie założyciel firmy Bettermaker, z której produktów korzysta wielu topowych realizatorów, w tym Dave Pensado i Bob Katz.

Dotychczas w ramach Addicted To Music Studio Tutorials ukazały się materiały dotyczące takich zagadnień jak choćby wybór monitorów odsłuchowych, praca z samplami perkusyjnymi czy poprawa selektywności w miksie. W nowym filmie Marek Walaszek prezentuje swoje podejście do korekcji wokali - poniżej możecie sprawdzić jak to wygląda. Kolejne odcinki serii pojawiają się na kanale Maro Music w serwisie YouTube w każdy czwartek.