Nowy syntezator na Nowy Rok - Behringer Cat

31.12.2019 
Nowy syntezator na Nowy Rok - Behringer Cat

Niemiecka firma zamyka 2019 rok mocnym akcentem i na kilka godzin przed rozpoczęciem sylwestrowej zabawy prezentuje swój nowy produkt. Cat wpisuje się w strategię Behringera, który tworzy klony instrumentów z przeszłości i oferuje je za bardzo przystępne pieniądze.

Pierwowzór nowego instrumentu Behringera to The Octave Cat, a więc syntezator z lat 70., który wówczas konkurował z Arp Odyssey i posiada wiele podobnych rozwiązań. Behringer Cat to podwójne VCO, jeden filtr, oraz opcja Sample&Hold. Podobnie jak w instrumentach takich jak Behringer Model D, czy Behringer K-2 tak i w tym przypadku niemieccy inżynierowie zrezygnowali z klawiszy tworząc desktopowy syntezator. Ponadto, dodano wejścia CV, oraz 2 analogowe generatory obwiedni do modulacji VCF i VCA. Dzięki temu mamy bardzo szerokie możliwości łączenia Behringer Cat z innymi analogowymi syntezatorami, lub systemami modularnymi.

Jak narazie producent nie podał ceny syntezatora, jednak biorąc pod uwagę dotychczasową politykę marki Behringer możemy założyć, że będzie ona oscylować w okolicach 300$.

Star icon
Produkty miesiąca
Earthworks SR117 - mikrofon pojemnościowy wokalny
Sennheiser HD 490 PRO Plus - słuchawki studyjne
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó