Więcej...

Ruszyła druga seria Addicted To Music Tutorials

18.02.2020 
Ruszyła druga seria Addicted To Music Tutorials

Addicted To Music zaprezentowało właśnie pierwszy odcinek drugiej serii tutoriali poświęconych produkcji muzycznej. Jak zapowiadają twórcy tym razem będą to dłuższe formy, a w pierwszym odcinku Marek Walaszek, znany jako Maro Music prezentuje proces produkcji najnowszego utworu z gościnnym udziałem Mickey Shiloh.

Co prawda kawałek Bad Things to ich nie pierwsza współpraca, ale tym razem postanowili zaserwować utwór utrzymany w stylistyce pop r'n'b. Urodzona w 1992 Mickey pisała utwory m.in dla Janet Jackson, Pitbulla czy Britney Spears i ma na swoim koncie ponad 60 przeróżnych singli z wieloma producentami. Jej osobę docenił prestiżowy magazyn Forbes umieszczając ją na swojej liście 30 UNDER 30.

Marek Walaszek, znany jako Maro Music to kompozytor, dj i inżynier dźwięku z Warszawy. Znany z produkcji hitowych utworów polskiego rapu oraz wybitny specjalista w temacie mixu i masteringu któremu swoje albumy powierzyło wielu znanych twórców m.in. Kaen, Borixon, Margaret, Jan Serce i Flirtini. Na swoim koncie ma również współpracę między innymi z Sizzla, Redman'em, DJ Kazzanova oraz Wu-Tang Clan.