Więcej...

Okazja: solidne zniżki na IK Multimedia MODO Bass i Drum

26.02.2020 
Okazja: solidne zniżki na IK Multimedia MODO Bass i Drum

Włoska firma przecenia swoje flagowe produkty o niemal 70%! To doskonały moment, aby uzupełnić swoją bibliotekę cyfrowych instrumentów o dwa wyśmienite narzędzia.

Jakiś czas temu pisaliśmy o IK Multimedia MODO Bass, że to jest właśnie ten instrument, którego wielu z Was bezskutecznie poszukiwało pod kątem odtwarzania zaprogramowanych w MIDI partii gitary basowej. Nie ma w tym momencie żadnego innego, który mógłby mu dorównać zarówno na polu wierności emulacji, dostępności i zakresu działania funkcji edycyjnych, łatwości obsługi i wreszcie jakości brzmienia. Nic dziwnego, że IK Multimedia MODO Bass nagrodziliśmy naszym znakiem Nasz Typ. W regularnej sprzedaży za to narzędzie należy zapłacić 369 EUR, a teraz jest ono dostępne za 115 EUR! Więcej informacji TUTAJ.

Natomiast jeżeli chodzi o IK Multimedia MODO Drum to nie mieliśmy wątpliwości, że jest to wirtualna perkusja warta swojej nominalnej ceny (476 EUR), więc kiedy jest ona dostępna za 349 EUR to chyba nie ma się nad czym zastanawiać. MODO Drum to m.in. zaawansowane możliwości edycji indywidualnych instrumentów, funkcja wspólnego rezonansu bębnów, przyjazny interfejs użytkownika, szeroka paleta gotowych rytmów, oraz funkcje definiowania stylu i sposobu gry. W skrócie - kolejne narzędzie z odznaką Nasz Typ. Więcej informacji TUTAJ.