Stwórz rework utworu Sistars i wygraj atrakcyjne nagrody!

20.04.2020 
Stwórz rework utworu Sistars i wygraj atrakcyjne nagrody!

Po krótkiej przerwie znowu możecie wziąć udział w konkursie na rework organizowanym przez portal 2Track. Tym razem do zrobienia macie własną wersje utworu "Synu" z repertuaru grupy Sistars. Jak zwykle dla autorów najlepszych utworów organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody.

Sistars powstało w 2001 roku. Natalię i Paulinę Przybysz z Bartkiem Królikiem i Markiem Piotrowskim połączyła warszawska szkoła muzyczna przy ulicy Bednarskiej oraz zamiłowanie do soulu i R’N’B. Takiej muzyki nie grał wtedy w Polsce nikt, a oni na przekór wszystkiemu i wszystkim postawili na swoim. Dwa lata później światło dzienne ujrzał album Siła Sióstr, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

Debiutancki album dotarł do pierwszego miejsca zestawienia OLiS, ale to nie koniec sukcesów Siły Sióstr. Płyta została wyróżniona Fryderykiem w kategorii „Album Roku – Hip-Hop” oraz „Nowa Twarz Fonografii”. Po tych wyróżnieniach Sistars szturmem zdobyli Opole, zgarniając najwięcej nagród na 41. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także dwa razy z rzędu otrzymali statuetkę MTV Europe Music Award w kategorii „Best Polish Act”. We wrześniu 2018 roku, w odpowiedzi na prośby fanów, zespół wypuścił zremasterowaną reedycję albumu nakładem wytwórni Kayax.

Zatem dp dzieła i powodzenia! Niech dodatkową motywacją dla Was będzie fakt, że najlepsze prace mają szansę na cyfrowe wydawnictwo w Kayaxie! Nagrody w konkursie to Native Instruments Komplete Kontrol M32, CD lub winyl z reedycją albumu, oraz subskrypcja TIDAL.

WAŻNE: CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Pobierz track z wokalem, stwórz do niego własny aranż używając swojego ulubionego programu DAW. Następnie wybierz jedną z 2 opcji:

1.MIX.
Zgraj swoją pracę w całości Z WOKALEM w formacie mp3 o wielkości max 20 MB i dodaj na stronie konkursowej używając przycisku „KLIKNIJ, ABY DODAĆ SWÓJ TRACK”, a następnie wciśnij czerwony przycisk "MIX".

2. INSTRUMENTAL/VOCAL
Zgraj swoją pracę BEZ WOKALU w formacie mp3 o wielkości max 20 MB i dodaj ją na stronie konkursowej do zamieszczonej tam ścieżki wokalnej używając przycisków: „KLIKNIJ, ABY DODAĆ SWÓJ TRACK” oraz „INSTRUMENTAL/VOCAL”. Pamiętaj, że w tej opcji TWÓJ INSTRUMENTAL MUSI ZACZYNAĆ SIĘ OD TEGO SAMEGO MIEJSCA, CO ŚCIĄGNIĘTY TRACK WOKALNY, w przeciwnym razie wokal i muzyka nie będą do siebie pasować.

Więcej informacji TUTAJ.

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó