Rozwiązanie konkursu SynchroArts i EiS

12.08.2020 
Rozwiązanie konkursu SynchroArts i EiS

Zakończyliśmy nasz wspólny konkurs z marką SynchroArts - zwycięzca otrzymał pełną wersje programu SynchroArts Revoice Pro 4.

Każdy kto chciał wziąć udział w naszym konkursie musiał odpowiedzieć na pytanie: "Jak brzmiałby współczesna muzyka, gdyby nie wymyślono wirtualnych narzędzi do korekcji intonacji?". Wśród wielu ciekawych odpowiedzi jury konkursu postanowiło nagrodzić taką wypowiedź -  "Stracilibyśmy wielu artystów, którzy może i mają problem z intonacją, ale mają wiele ciekawego do przekazania i fantastyczną barwę głosu. Stracilibyśmy zabawy z przesadzonymi ustawieniami procesora korekcji intonacji, które potrafią mieć uzasadnienie artystyczne i coraz częściej ubarwiają utwory. Między innymi dzięki nim muzyka brzmi lepiej niż kiedyś. Z całym szacunkiem dla muzyki sprzed ery DAW - w domu można teraz nagrać lepiej brzmiące rzeczy. A że brzmi czasem nienaturalnie? Że zatraca się autentyzm? Jak ktoś lubi słuchać krzywizn i fałszy to jego sprawa".

Laureat nagrody, podpisujący się jako Marek G., nie krył swojego zadowolenia i stwierdził, że "Revoice Pro 4 to kapitalne narzędzie zarówno do korygowania niedoskonałości wykonawczych jak i kreatywnej postprodukcji. Czyni lepszymi zarówno wykonawców jak i producentów". Wygranemu jeszcze raz gratulujemy!