Nowość od Intellijel - Metropolix

18.02.2021  | Paweł Pruski
Nowość od Intellijel - Metropolix

Nowy sekwencer jest odświeżoną wersją Metropolis jednego z najpopularniejszych modułów w formacie Eurorack.

Wiele osób pracujących z formatem Eurorack uważa, że sekwencer jest doskonałym punktem centralnym systemu. W odróżnieniu od funkcji do jakich przyzwyczaił nas np. w programach typu DAW, w formacie Eurorack może pełnić o wiele bardziej uniwersalną rolę. Sekwencję możemy wysłać do dowolnego typu modułu będącego oscylatorem, efektem, czy jednostką modyfikującą napięcie. W rezultacie sekwencer może "zarządzać" funkcjonowaniem całego systemu.

Najnowsza propozycja od Intellijel jest rozwinięciem konceptu Metropolis. W najnowszym module otrzymujemy wszystko za co najlepsze w poprzedniej wersji - intuicyjna obsługa, łatwość wprowadzania modyfikacji, różne warianty sekwencji. W odróżnieniu od poprzednika Metropolix posiada dwie ścieżki, każda z wyjściami pitch i gate. Możemy używać ich razem (obie są wariantami głównego sekwencera t). Możemy również też podzielić je na dwie oddzielne ścieżki. Każda ze ścieżek ma własną kolejność odtwarzania, długość sekwencji, podział zegara. Metropolix posiada trzy wejścia AUX do zewnętrznej modulacji parametrów sekwencera (przypisywanych przez użytkownika).

Wraz z  Metropolix dostępny jest również opcjonalny ekspander, który zapewnia funkcjonalność sekwencjonowania poszczególnych bramek.

Cena: 579 $
Więcej informacji TUTAJ.

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó