BeatCutter - eksperymentalny sampler dla iPada

15.04.2021  | Paweł Pruski
BeatCutter - eksperymentalny sampler dla iPada

BeatCutter to kolejna doskonała aplikacja Igora Vasilieva. Wykorzystując potencjał iPada, stworzył niecodzienny, eksperymentalny sampler.

Igor Vasiliev był jednym z najczęstszych gości cyklu Mobilny Producent. Wspomniany autor od lat specjalizuje się w tworzeniu muzycznych aplikacji na platformę iOS. Praktycznie każda z nich łączy się z autorskim pomysłem i nieszablonowym podejściem do tematu. W konsekwencji Vasiliev stworzył szereg aplikacji będących absolutnym must have dla osób lubiących eksperymentować z dźwiękiem. Nie inaczej jest w przypadku BeatCutter. Jest to eksperymentalna aplikacja oparta na technice cięcia i rekombinacji dźwięku w oparciu o rytm.

Rdzeniem aplikacji jest matryca komórek z różnymi typami magistrali, w tym wejściami, wyzwalaczami, sekwencerami itp. Ponadto wyposażona została w szereg efektów, które pozwalają na dodatkową manipulację dźwiękiem. Aplikacja jest dedykowana dla producentów, którzy chcieliby eksperymentować z długimi plikami dźwiękowymi lub instrumentami, tworząc konstrukcje i wzory z pociętych próbek.

Aplikacja wymaga poświęcenia jest nieco większej uwagi, ponieważ interfejs oraz architektura na pierwszy rzut oka może budzić małe zakłopotanie. Jednak już po chwili pracy, okazuje się, że wszystko jest idealnie zaprojektowane. Jest doskonale dopasowane do dotykowego interfejsu, dzięki czemu praca z BeatCutter jest szybka i efektywna.

Więcej informacji: TUTAJ
Cena: 15.99 $

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó