Poly Cinematic - polifoniczny moduł Eurorack

19.07.2021  | Paweł Pruski
Poly Cinematic - polifoniczny moduł Eurorack

Jeśli szukacie modułu, który pozwoli na budowanie ciekawych polifonicznych padów, to z pewnością warto przyjrzeć się produktowi firmy Knobula.

Kilka lat temu polifonia w w formacie Eurorack była czymś nieosiągalnym. Oczywiście niektórzy budowali ją w oparciu o powtarzalność różnych modułów, jednakże było to zajęcie dość karkołomne. Obecnie sytuacja diametralnie się zmieniła. Nie brakuje modułów, które w kompleksowy sposób podchodzą do tematu polifonii. Jednym z nich jest Poly Cinematic.

Poly Cinematic to 8-głosowy syntezator polifoniczny z 56 oscylatorami, pamięcią akordów, detuningiem, filtrem i pogłosem w jednym kompaktowym module. Syntezator wbudowany jest w stosunkowo minimalistyczny panel z ciekawą kolorystyką i bardzo przejrzystym układem. Moduł jest dedykowany dla osób które szukają ciekawych brzmień padowych. Oczywiście już na pierwszy rzut oka widać ograniczenia, jednakże przy odpowiednim użyciu nie powinny stanowić większych przeszkód. Dla samej firmy (Knobula) jest to początek zabawy z formatem Eurorack, jednakże po samym module widać, że twórcy mają określony pomysł oraz strategię na jego realizację. Zgodnie z zapowiedzią moduł będzie dostępny we wrześniu bieżącego roku.

Cena: 320 GBP
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT