Programowalna wiedźma od Rabel Technology

01.08.2021  | Paweł Pruski
Programowalna wiedźma od Rabel Technology

Witch jest urządzeniem dedykowanym dla użytkowników, którym nie obce jest programowanie oraz tworzenie własnych rozwiązań z zakresu syntezy oraz processingu.

Witch  jest programowalnym, zamkniętym w niewielkiej obudowie syntezatorem. Obsługuje bibliotekę patchy platformy OWL, wiele silników polifonicznych oraz popularną ostatnio technologię MPE. Syntezator przeznaczony jest dla bardziej zaawansowanych odbiorców. W szczególności osób, które posiadają podstawową wiedzę z zakresu Pure Data, czy  Max gen. Oczywiście nie jest to warunek konieczny, a raczej wiedza pozwalająca na skorzystanie z pełnego potencjału urządzenia. W oficjalnej bibliotece Rabel technology znajdziemy ponad 300 gotowych do użycia patchy.

Syntezator posiada dwa porty USB (mogące pełnić rolę hosta), wejścia i wyjścia stereo, a także złącze CV. Warto wspomnieć, że urządzenie możemy skonfigurować w ten sposób, że zamiast syntezatora będzie pełnić rolę samplera stereo, procesora efektów, kontrolera MIDI, czy sekwencera. Tak więc, jedynym ograniczeniem jest wiedza oraz wyobraźnia użytkownika.

Cena: 295 EUR
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT