Premiera Reason 12

02.09.2021  | Paweł Pruski
Premiera Reason 12

Zapowiadana od połowy wakacji nowa wersja Reasona właśnie doczekała się swojej premiery. Co nowego? Sprawdźmy.

Najnowsza wersja Reasona wydaje się być skierowana głównie do jego aktualnych użytkowników. Poprawiono kilka funkcji oraz dodano nowy sampler. Z kosmetycznych rozwiązań - poprawiono rozdzielczość programu. W tej chwili wszystkie urządzenia prezentują się o wiele lepiej. Nowy sampler (Mimic) jest funkcyjnym odpowiednikiem samplera jaki znajdziemy w Ableton Live. Bez wątpienia odrobiono zadanie domowe i nadgoniono zaległości.

Użytkownicy, którzy zajmowali się tworzeniem własnych rozwiązań w Reasonie otrzymali zupełnie przebudowany Combinator. Od teraz w jeszcze większym stopniu możemy dopasowywać poszczególne urządzenia do własnych potrzeb. Możemy przebudowywać interfejs oraz rozmieszczenie funkcji wewnątrz Combinatora.

Oglądając materiały promocyjne można również odnieść wrażenie, że twórcy starają się skupić uwagę użytkowników na Reason+. Przypomnijmy, że jest to równoległa wersja programu oferująca usługi w subskrypcyjnym modelu. Który z modeli ostatecznie wybiorą użytkownicy - czas pokaże. Reason 12 nie możemy z pewnością nazwać rewolucją, a dość powolną ewolucją.

Cena programu: 399 EUR
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT