Moog Model 15 jako wtyczka VSTi

13.09.2021  | Paweł Pruski
Moog Model 15 jako wtyczka VSTi

Popularna aplikacja muzyczna, która początkowo dostępna była wyłącznie na urządzenia z systemem iOS, teraz również jako wtyczka VSTi.

Moog Model 15 to bez wątpienia jedna z najciekawszych aplikacji jakie znajdziemy na iPada/iPhone’a. Korzystając z wirtualnych kabli możemy patchować legendarny System 15. Aplikacja jest idealnie dopasowana do interfejsu dotykowego, a przede wszystkim oferuje wyśmienite brzmienie.

Wraz z pojawieniem się ostatniego systemu macOS (Big Sur) Moog dostosował aplikację tak, że możemy uruchamiać ją również na komputerach. W konsekwencji Model 15 stał się dostępny na komputery Mac. Kilka dni temu aplikacja otrzymała kolejną funkcjonalność. Może być uruchamiana jako wtyczka VSTi. Oznacza to ścisłą integrację z dowolnym programem DAW obsługującym współpracę z wtyczkami VSTi. Niniejsze rozwiązanie jest bardzo wygodne, możemy skorzystać z automatyzacji, integracji z projektem itp. Co ciekawe, jeśli ktoś skorzystał z ostatniej promocji (związanej z urodzinami Boba Mooga) i pobrał aplikację za darmo, w tej chwili ma doskonałą wtyczkę. Aplikacja dostępna jest wyłącznie dla Mac.

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT