AKG Lyra i Ara w promocyjnych cenach!

26.05.2022 
AKG Lyra i Ara w promocyjnych cenach!

Mikrofony AKG Lyra i Ara to sprzęt przeznaczony dla twórców muzyki, materiałów multimedialnych oraz podcasterów. Tylko teraz oba mikrofony dostępne są w bardzo atrakcyjnej promocji!

AKG Ara doskonale sprawdza się przy rejestracji, streamingu profesjonalnych podcastów na żywo, do nagrań muzyki, instrumentów i wokali, wideokonferencji czy po prostu na YouTube. Wszystko to dzięki doskonałemu dźwiękowi, dwóm trybom pracy i intuicyjnej regulacji. To narzędzie USB typu plug-and-play do komputerów PC / Mac i do mobilnych urządzeń z iOS i Androidem. Nowoczesne, modernistyczne wzornictwo przyciąga uwagę, inspiruje i pobudza do twórczego działania przy biurku, w studiu i w plenerze. AKG Ara składa się z zaawansowanych komponentów, dzięki którym rejestruje dźwięk o rozdzielczości 24-bitów / 192 kHz. Tylko teraz mikrofon dostępny jest za 399 zł. Więcej informacji TUTAJ

Z kolei AKG Lyra to wielokapsułowy mikrofon USB o jakości Ultra-HD. Jego studyjny rodowód jest dziedzictwem 70 lat dorobku firmy AKG na rynku mikrofonów światowej klasy. Jest idealny - do rejestracji, streamingu profesjonalnych podcastów na żywo, do nagrań muzyki, instrumentów i wokali, wideokonferencji czy po prostu na YouTube - dzięki doskonałemu dźwiękowi, czterem zoptymalizowanym trybom pracy i intuicyjnej regulacji.

Tak pisaliśmy o nim w naszej recenzji: Dźwięk jest praktycznie „broadcast ready”, zatem ingerencja korekcji i kompresji nie jest wymagana. Gdy opanujemy już kwestię odpowiedniej izolacji mikrofonu od powierzchni mogących przenosić drgania podakustyczne, to w zasadzie jedynym problemem, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć będzie akustyka pomieszczenia. (cały test - AKG C44-USB Lyra - mikrofon wielokapsułowy)

Ten świetny mikrofon dostępny jest teraz w cenie 599 zł. Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Aurora DSP Mr. Hector - cyfrowa emulacja wzmacniacza gitarowego
JBL PRX ONE - przenośny zestaw głośnikowy
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó