HEDD BASS 08 300W 8

NIEPRZYPISANE | 30.07.2021 
Marka:  HEDD

Profesjonalni inżynierowie studyjni wymagający potężnego i precyzyjnego odtwarzania niskich częstotliwości będą zachwyceni nowym HEDD Audio BASS 08, kompaktowym subwooferem studyjnym, który jest kompatybilny z każdym modelem monitora studyjnego, jednak pełnię swoich możliwości pokazuje wówczas, gdy jest używany z najnowszymi modelami monitorów HEDD najnowszej serii MK2.

BASS 08 posiada wbudowany Lineariser®, narzędzie do linearyzacji fazy, które wyraźnie poprawia reprodukcję przestrzenną, a także zatyczki portów basowych, które pozwalają wooferowi przejść od konstrukcji bass-reflex do szczelnie zamkniętej. Na panelu tylnym znajduje się pokrętło wyboru konstrukcji zamkniętej lub otwartej, sterowanie rozszerzeniem niskich częstotliwości oraz przełączany filtr dolnoprzepustowy z różnymi częstotliwościami zwrotnicy, w tym dwoma trybami LFE.

BASS 08 posiada również system subwoofera satelitarnego Linear Phase, który stosuje przełączalne opóźnienie grupowe na wyjściu satelitarnym. Potencjalne odległości między subwooferem a satelitami można kompensować w krokach 0,5 dB w zakresie ± 2 m. W przypadku użycia z monitorami HEDD MK2 po raz pierwszy można zainstalować system satelitarny Linear Phase. 8-calowy kompozytowy przetwornik o strukturze plastra miodu zapewnia dokładną charakterystykę częstotliwościową od 24 do 80 Hz przy maksymalnym SPL 105 dB (z 1 m).

Solidna obudowa typu unibody posiada lakierowane wykończenie zapewniające wysoką trwałość i doskonałą estetykę. Obudowa zapewnia stabilność oraz bezproblemowy dźwięk, nawet przy pełnej mocy. Wzmacniacz ICEpower oferuje 300 W i jest zasilany uniwersalnie, aby zapewnić kompatybilność na całym świecie. Na panelu tylnym znajdują się również dwa zbalansowane wejścia XLR oraz cyfrowe wejście AES i Through.

Cena
4500,00 zł
Producent
HEDD
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó