Więcej...

iZotope Trash 2 za darmo dla użytkowników Novation

08.08.2019 
iZotope Trash 2 za darmo dla użytkowników Novation

Niedawno informowaliśmy, że iZotope Iris 2 jest do wzięcia za darmo a teraz rusza kolejna promocja w ramach której możemy zupełnie bezpłatnie wejść w posiadanie iZotope Trash 2. Jak to zrobić?

Jeżeli posiadacie sprzęt firmy Novation to wystarczy, że zarejestrujecie go w programie lojalnościowym producenta, Sound Collective. Jak tylko to zrobicie na Waszym koncie wyląduje kod do pobrania tej świetnej wtyczki do przesteru. Jeśli szukamy jednego, uniwersalnego przesteru to iZotope Thrash 2 może okazać się świetnym wyborem. Jest to przede wszystkim bardzo wszechstronna wtyczka, gdyż mamy do wyboru prawie 70 różnych modeli przesterów z możliwością dalszego dostosowania ich waveshaperem oraz zestawienia dwóch modeli w dwuetapowy przester. Do tego dochodzi opcja rozdzielenia go na cztery pasma częstotliwości. Dodatkowo dołączone są dwa sześciopasmowe korektory z możliwością ich modulacji do kształtowania sygnału przed i po wprowadzeniu efektu, funkcja ładowania impulsów do symulacji głośników, a także sekcja dynamiki oraz delay.

Jeżeli więc posiadacie np. Novation SL49 MkIII albo inny sprzęt od brytyjskiej firmy nie traćcie czasu! Promocja potrwa do 3 października - później aby zdobyć iZotope Trash 2 trzeba będzie znowu wydać 99$. Więcej szczegółów dot. promocji znajdziecie TUTAJ.