Kolejna aktualizacja modułu Disting mk4 firmy Expert Sleepers

30.10.2019  | Paweł Pruski
Kolejna aktualizacja modułu Disting mk4 firmy Expert Sleepers

Nowa aktualizacja modułu to dwa zupełnie nowe tryby pracy oraz poprawki błędów jakie pojawiały się przy okazji poprzednich funkcji modułu.

Jeśli zastanawiacie się który z modułów Eurorack oferuje największą ilość funkcji w stosunku do ceny - odpowiedź jest praktycznie jednoznaczna - Expert Sleepers Disting mk4. Już nie raz wspominaliśmy o aktualizacjach modułu, niosących z sobą nowe funkcje modułu. Tym razem jest nie inaczej. Oprócz wprowadzenia poprawek do aktualnych trybów pracy modułu, najnowsza aktualizacja to dwa zupełnie nowe tryby pracy.

Switch algorithm jest bardzo prostym, a jednocześnie przydatnym trybem. Oferuje funkcje przełącznika pomiędzy parą sygnałów wejściowych oraz wyjściowych. Dodatkowo zmiana źródła dokonywana być może za pomocą sygnału CV.

Pulsar VCO to drugi z nowych trybów. Jest to bezpośrednia realizacja konceptu tzw. "syntezy pulsarnej", jaką w wydawnictwie Microsound opisał Curtis Roads. W skrócie tryb pracy zbliżony jest do syntezy granularnej. Bazową są krótkie próbki przebiegu fal które w zależności od parametrów powtarzają się cyklicznie.

Strona producenta: www.expert-sleepers.co.uk

Star icon
Produkty miesiąca
Electro-Voice EVERSE 12 - głośnik bezprzewodowy
Sennheiser EW-DX MKE 2 / 835-S SET - zestaw mikrofonów bezprzewodowych
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó