Sugar Bytes Drum Computer

11.12.2019  | Paweł Pruski
Sugar Bytes Drum Computer

Najnowsza propozycja Sugar Bytes to maszyna perkusyjna dostępna w formacie wtyczki VSTi kompatybilna z komputerami Mac oraz PC.

Sugar Bytes jest  jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm zajmującą się tworzeniem różnego rodzaju wirtualnych instrumentów oraz efektów. Najnowszy produkt Drum Computer wpisuje się w pierwszą z wspomnianych kategorii. Jak sama nazwa wskazuje mamy do czynienia z automatem perkusyjnym.

Sercem instrumentu jest sekcja trzech bloków oscylatorów: wavetable, resonator, resynth. Każda z sekcji pozwala na precyzyjne modelowanie brzmienia, które możemy dodatkowo wesprzeć sekcją filtrów oraz licznymi modulacjami. W skład Drum Computer wchodzi również mikser oraz sekwencer. Tak więc, możemy dokładnie zmiksować poszczególne brzmienia, a jeśli preferujemy inne rozwiązanie - przypisać je do osobnych kanałów w naszym programie DAW. W sekcji sekwencera możemy korzystać również z zewnętrznych plików MIDI oraz prawdopodobieństwa. Co istotne, właśnie prawdopodobieństwo jest obecne w różnych sekcjach Drum Computer, dzięki czemu nawet jeśli opuści nas wena możemy wylosować jakieś inspirujące ustawienia próbek, czy też rytmów.

Cena wtyczki: 119 EUR.
Więcej informacji TUTAJ.

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann KH 150 AES67 - aktywny monitor studyjny
KRK ROKIT 5 G5 - monitory aktywne bliskiego pola
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó