Polly Beebo - "modularowa" kostka gitarowa

04.08.2020  | Paweł Pruski
Polly Beebo - "modularowa" kostka gitarowa

Połączenie efektu gitarowego z miniaturowym komputerem, który jest sterowany za pomocą ekranu dotykowego. Tak zdaniem firmy Poly Effects brzmi przepis na sukces.

Wirtualny modular zamknięty w niewielkim urządzeniu. Kilka lat temu wspomniana kategoria zarezerwowana była wyłącznie dla aplikacji dedykowanych na iPada. Obecnie coraz więcej urządzeń rozwija ten pomysł pozwalając na mobilną pracę z modularną architekturą. Doskonałym tego przykładem może być np. Organelle, czy też ZOIA. Dwa różne koncepty, które w niezwykle interesujący sposób pozwalają na tworzenie własnych instrumentów, czy też efektów. Gdy wydawało się, że do powyższej kategorii nie da się wkroczyć z niczym nowym na rynku pojawił się Poly Beebo.

Pierwszą zasadniczą różnicą pomiędzy powyższymi urządzeniami a Poly Beebo jest dotykowy wyświetlacz. Tworzenie własnych rozwiązań opiera się na łączeniu ze sobą odpowiednich bloków. Te z kolei składają się z standardowych efektów: Reverb, Chorus, Looping Delay, EQ oraz elementów kojarzonych bardziej z syntezatorami VCO, VCA, LFO itp. Powstałe rozwiązania możemy oczywiście zapisywać w postaci presetów.

Cena urządzenia: 399$
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó