Dzień Otwarty w Akademii Dźwięku (04.09.2021)

26.08.2021 
Dzień Otwarty w Akademii Dźwięku (04.09.2021)

Akademia Dźwięku, warszawska szkoła produkcji muzycznej, zaprasza na swój tegoroczny Dzień Otwarty. W programie samo dobro – wykłady na różnym poziomie zaawansowania, praktyczne warsztaty tworzenia beatów na Ableton Push oraz spotkanie z gościem specjalnym – Wojtkiem Urbańskim (Rysy).

W programie, wykłady:

12.00 – 12.45 | Zawód: producent muzyczny – Wojtek Urbański (Rysy) x Mateusz Telega
Spotkanie z Wojtkiem Urbańskim – doskonałym producentem znanym z projektu Rysy, współpracy z Julią Wieniawą czy też muzyki do serialu Rojst’97. Rozmowę poprowadzi Mateusz Telega – założyciel Akademii Dźwięku, Certyfikowany Trener Ableton. Po rozmowie odbędzie się sesja Q&A.
13.00 – 13.45 | Produkcja muzyczna w praktyce – Maks Kucharski
Jak wygląda proces tworzenia utworu muzycznego od pierwszego dźwięku do finalnego dzieła? Skąd brać dźwięki, jakie są typowe elementy kompozycji, jaka jest rola efektów dźwiękowych w produkcji muzycznej?
14.00 – 14.45 | Bas w rozmiarze XXL – Marcin Staniszewski
Potężny bas to fundament muzyki elektronicznej. Jak osiągnąć to brzmienie? Wykład poświęcimy jednej z najpotężniejszych technik w arsenale producenta muzycznego – layeringowi.
15:00 – 15.45 | Rekonstrukcja The Weeknd Blinding Lights – Paweł Sulewski
Blinding Lights to jeden z najpopularniejszych utworów 2020 roku. Łączy w sobie nowoczesne techniki produkcyjne z nostalgicznym brzmieniem synthwave’u. W ramach pokazu zrekonstruujemy go od zera, przyglądając się z bliska sekretom stojącym za jego sukcesem.

Warsztaty:
Praktyczne warsztaty tworzenia beatów na kontrolerze Ableton Push ruszają o godzinie 13.00, 14.00 oraz 15.00. Obowiązuje limit 8 miejsc. Nie prowadzimy zapisów - wystarczy usiąść przy wolnym stanowisku. Warsztat trwa ok. 45 minut. Zajęcia przeznaczone dla osób zupełnie początkujących.

Więcej informacji:

Wydarzenie Facebook: https://fb.me/e/l5LsFIhg3
Informacje na stronie organizatora: https://akademiadzwieku.pl/dzien-otwarty

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT