Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie - Studium Techniki Inscenizacyjnej Teatru, Filmu i TV

Zajęcia prowadzone są w ZDZ na ul. Podwale 13 (teoria), a praktyki odbywają się w teatrach: Narodowym (4 sceny), Polskim, Muzycznym "ROMA", Syrena oraz w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych na ul. Chełmskiej, studiach i plenerach filmowych na terenie Warszawy oraz w TVP na ul. Woronicza i Pl. Powstańców Warszawskich.

Wykładowcami teorii zawodu są absolwenci i aktualni nauczyciele Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, Warszawskiej Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza, Łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, Filmowej i Telewizyjnej, Instytutu Sztuki, Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej.
Studium przyjmuje uczniów w zależności od sytuacji również w ciągu roku szkolnego na dwa równoległe systemy nauczania (dzienny i wieczorowy). Warunkiem przyjęcia jest ukończone 18 lat oraz ukończone liceum ogólnokształcące (absolutorium) lub średnia szkoła zawodowa. Przewidywana jest rozmowa kwalifikacyjna, dotycząca elementarnego przygotowania zawodowego (elektromechanika, krawiectwo, itp.).
Edukacja zawodowa w studium odbywa się na zasadzie "mistrz - uczeń", co oznacza, iż dany nauczyciel zawodu może mieć od trzech do pięciu uczniów, w związku z tym czesne wynosi 400zł miesięcznie. W momencie podjęcia nauki należy wpłacić jednorazowe wpisowe w wysokości czesnego.
Osoby z poza Warszawy muszą zorganizować zakwaterowanie we własnym zakresie, istnieje również możliwość wynajęcia pokoi w internacie - Radzymin.

KONTAKT:
Zakład Doskonalenia Zawodowego
Zespół Szkół Artystycznych
Studium Realizacji Dźwięku
ul. Podwale 13
00-252 Warszawa tel. (022) 831-00-81 wew. 134, 110 lub 118, fax (022) 635-78-49
Dyrektor: dr n. hum. Zdzisław Siwak
tel. (0~22) 40-02-88
www: http://zdz.edu.pl/

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann KH 150 AES67 - aktywny monitor studyjny
KRK ROKIT 5 G5 - monitory aktywne bliskiego pola
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó