Kolejna faza testów Overbridge 2

08.10.2018  | Paweł Pruski
Kolejna faza testów Overbridge 2

Overbridge 2.0 wszedł właśnie w kolejną fazę beta testów. Możemy zobaczyć jak wygląda interfejs oraz jakiej funkcjonalności możemy się spodziewać po finalnej wersji produktu.

Jakiś czas temu pisaliśmy czym jest Overbridge i właśnie nadarzyła się sposobność by ponownie wrócić do tematu. W sieci pojawiły się doniesienia o kolejnej fazie beta testów Overbridge 2.0. Tym razem możemy zobaczyć jak przedstawia się odświeżony layout programu oraz jego funkcjonalność. Wideo prezentuje działanie Overbridge 2.0 we współpracy z Digitaktem. Nie zapominajmy jednak, że na oprogramowanie czekają również użytkownicy Digitone, Analog Heat, Analog Rytm oraz Analog Four. Podczas ostatniej aktualizacji firmware’u do powyższej grupy dołączyli również użytkownicy poprzedniej serii Analog Rytm MKI oraz Analog Four MKI (aktualizacja zablokowała współpracę urządzeń z poprzednią wersją Overbridge).

Powyższa wiadomość z pewnością zalicza się do "dobrych". Nie zapominajmy jednak, że prace przedłużają się już od ponad roku. Właśnie od takiego czasu opóźnienia jest premiera, a co za tym idzie niektórzy użytkownicy mieli styczność z Overbridge jedynie za pośrednictwem napisu na pudełkach swoich urządzeń. Wiadomości z placu boju podtrzymują resztki optymizmu użytkowników, pamiętajmy jednak, że oprogramowanie posiada jeszcze wiele bugów, tak więc z otwieraniem szampana należy jeszcze poczekać.

Strona producenta: https://www.elektron.se

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann KH 150 AES67 - aktywny monitor studyjny
KRK ROKIT 5 G5 - monitory aktywne bliskiego pola
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó