Więcej...

Zgarnij bezpłatne oprogramowanie muzyczne od EiS

22.05.2019 
Zgarnij bezpłatne oprogramowanie muzyczne od EiS

Każdy kto zapisze się na newsletter na naszej stronie otrzyma darmowy PDF z bieżącym numerem magazynu Estrada i Studio a tym samym dostęp do zestawu całkowicie bezpłatnego oprogramowania muzycznego.

"Pakiet EiS" to zestaw zawierający kolekcję wtyczek firmy KiloHearts, syntezatory DS Audio Software Thorn EiS i Synapse Audio Dune EiS, pakiet brzmień dla instrumentów firmy Applied Acoustics Systems wraz z bezpłatnym ich odtwarzaczem, a także bazującą na samplerze Sforzando gitarę Defil Tarantella jako pakiet Karoryfer Samples Secret Agent Guitar EiS.

Jakby tego było mało razem z bieżącym numerem EiS (05/2019) uzyskacie również dostęp do ponad 500 darmowych sampli. Paczka "Dusty Funk" przygotowana przez specjalistów z oficyn wydawniczych Cyclick oraz Groove Criminals to ponad pół tysiąca pętli, zagrywek, bitów perkusyjnych oraz pojedynczych dźwięków utrzymanych w stylistyce funk, soul i groove. Na co jeszcze czekasz? Zapisz się do naszego newslettera TUTAJ i zgarnij bezpłatne oprogramowanie oraz 529 doskonałych sampli.