Więcej...

Bezpłatny SampleTank 4 CS z 50 instrumentami i 4GB sampli!

15.03.2020 
Bezpłatny SampleTank 4 CS z 50 instrumentami i 4GB sampli!

SampleTank to jeden z najpopularniejszych ROM-plerów, czyli samplerów ukierunkowanych na odtwarzanie odpowiednio spreparowanych bibliotek brzmieniowych. Jeśli ktoś nie jest co do tego przekonany to teraz pojawiła się jego bezpłatna wersja - SampleTank 4 Custom Shop.

Zgodnie z informacjami od włoskiego producenta SampleTank 4 CS oferuje wszystkie możliwości SampleTank 4, a do tego dochodzi jeszcze 50 instrumentów, oraz 4 GB sampli. Ponadto, niecały rok temu pisaliśmy, że SampleTank nie pozwala na zaawansowane tworzenie własnych struktur na bazie zaimportowanych próbek, umożliwiając jedynie odtwarzanie gotowych pakietów, ale tamte słowa już za moment powinny okazać się nieaktualne.

IK Multimedia pracuje nad narzędziem SampleTank Editor, które pozwoli nam importować sample, oraz tworzyć własne instrumenty do SampleTank 4. Projekt jest właśnie w fazie testów, ale już niebawem ma zostać przedstawiony szerszemu gronu odbiorców. Oznaczałoby to zapewne, że możliwość pracy w trybie wielobrzmieniowym przestanie być głównym atutem tego wirtualnego instrumentu. Niebawem powinniśmy przekonać się czy producenci takich narzędzi jak Kontakt, HALion i Mach Five, oraz bezpłatne HISE, Maize czy Sforzando mają się czego obawiać.

Więcej informacji TUTAJ.