Premiera Akai Professional MPK Mini MK3

04.08.2020 
Premiera Akai Professional MPK Mini MK3

Podstawy produkcyjne inspirowane MPC, ulepszona dynamiczna klawiatura Gen 2 i ścisła integracja z dowolną aplikacją do produkcji muzyki - to wszystko ma sprawić, że MPK Mini MK3 będzie najlepszym wyborem dla producentów ceniących sobie przede wszystkim mobilność. Firma AKAI właśnie przedstawiła trzecią generacje najlepiej sprzedającej się klawiatury sterującej USB MIDI na świecie.

Dla początkujących MPK Mini jest kompletnym pakietem zawierającym wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia pierwszych utworów muzycznych. Dla profesjonalistów MPK Mini jest jak najlepszy muzyczny scyzoryk szwajcarski, wyposażony we wszystkie funkcje do wykonania każdego muzycznego zadania. Od początku istnienia MPK Mini inspirowało pokolenie producentów, redefiniując sposób tworzenia muzyki. MPK Mini MK3 udoskonala sprawdzoną konstrukcję swoich poprzedników poprzez unowocześnienie parametrów, które znosi wiele barier na drodze kreatywności.

MPK Mini zapewnia łączność plug-and-play, nie wymaga sterowników i jest od razu gotowe do pracy i produkcji. Nowy wyświetlacz OLED w MPK mini daje podgląd najważniejszych elementów takich jak velocity, CC, a nawet wybór trybu DAW, oferując bezproblemową współpracę ze wszystkimi standardowymi aplikacjami do produkcji muzyki.

MPK mini zawiera wszystko, co jest potrzebne do natychmiastowego rozpoczęcia tworzenia muzyki. Zostało wyposażone w MPC Beats, profesjonalny DAW oparty na legendarnym procesie pracy MPC, sample z różnych pakietów rozszerzeń MPC oraz kolekcję najbardziej wszechstronnych dostępnych obecnie instrumentów wirtualnych (AIR Hybrid, Mini Grand, Velvet). Kreatywne możliwości z Music Production Starter Kit są nieograniczone.

MPK Mini MK3 jest wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia współczesnych hitów muzycznych, w tym w MPC Beats – w pełni funkcjonalny DAW. Łączy w sobie najlepsze elementy legendarnego procesu pracy MPC. MPC Beats ma wszystkie niezbędne narzędzia do profesjonalnej produkcji. Edytuj sample, miksuj ścieżki z wykorzystaniem światowej klasy efektów audio, znajdź każde brzmienie dzięki tym samym syntezatorom, które znajdują się w legendarnych MPC, nagrywaj audio i wiele innych. MPC Beats obsługuje również wtyczki AU/VST, oferując pełną kompatybilność z branżowymi standardami technologii wirtualnego studia. Ponadto MPC Beats otwiera się jako wtyczka w każdym programie DAW, umożliwiając bezproblemową integrację z istniejącymi konfiguracjami. Dzięki temu samemu kultowemu procesowi pracy z uznanej serii MPC, połączonemu z superintuicyjnym interfejsem użytkownika, MPC Beats gwarantuje zabranie muzyki tam, gdzie chcesz.

MPK Mini MK3 – najważniejsze cechy

- 25 miniaturowych klawiszy z przeprojektowaną klawiaturą zapewniającą niewiarygodną dynamiczną ekspresję i precyzyjną artykulację
- Doskonały wyświetlacz OLED dla natychmiastowego podglądu parametrów
- 8 padów MPC z legendarnymi funkcjami Note Repeat i Full Level
- 8 pokręteł (enkoderów)
- 4-kierunkowy joystick do regulacji wysokości dźwięku i modulacji
- Łączność USB Class-Compliant
- Wbudowany Arpeggiator
- Wejście pedału sustain
- Solidna konstrukcja i wykonanie

Więcej informacji TUTAJ