5.5 GB sampli vintage'owych syntezatorów za darmo!

15.03.2021 
5.5 GB sampli vintage'owych syntezatorów za darmo!

Principleasure Instrumental Audio Pack 1 to ponad 5.5 GB bezpłatnych brzmień z takich instrumentów jak choćby Sequential Circuits Prophet 5, Roland Jupiter 6 i wielu innych. Na co jeszcze czekacie?!

Oferowana paczka to przebogata kolekcja sampli z urządzeń, które w większości określane są już dzisiaj jako klasyczne. Rozsiądźcie się wygodnie w fotelach i pobierzcie ponad 5 GB brzmień Sequential Circuits Prophet 5, Prophet T8, Oberheim OB-8, Roland TB-303, Roland TR-808, Yamaha CS-80, Roland Jupiter 6, Roland MKS-80, Roland Juno 60, Roland SH-101, Korg Mono/Poly i innych. Wszystkie dźwięki zostały zarejestrowane w studiu Principle Pleasure Studios znajdującym się w Los Angeles (widoczne na zdjęciu poniżej).

Warto jeszcze wspomnieć, że autorem paczki Principleasure Instrumental Audio Pack 1 jest Sharooz Raoofi. Ten producent z Los Angeles posiada własną wytwórnie muzyczną, wydaje Attack Magazine, a także jest twórcą syntezatora wirtualnego Audiaire Zone i Audiaire Nuxx. Jak widać pośród tych wielu aktywności znalazł również czas na przygotowanie tak dużej paczki bezpłatnych sampli. Co ważne, macie prawo korzystać z tych sampli nawet do pracy nad komercyjnymi produkcjami.

Sample do pobrania znajdziecie TUTAJ.