Polscy producenci na płycie Kanye Westa i Ty Dolla Signa

11.12.2023 
Polscy producenci na płycie Kanye Westa i Ty Dolla Signa

Takie informacje lubimy najbardziej! Hubi i SHDOW wyprodukowali utwór, który trafi na wspólny album Kanye Weta i Ty Dolla Singa.

Premierom kolejnych wydawnictw Kanyego Westa zawsze towarzyszy niemałe zamieszanie. Nie inaczej było i tym razem, kiedy podczas oficjalnego listening party zgromadzeni goście mogli usłyszeć utwór w którym gościnnie pojawia się jeszcze Playboy Carti oraz Quavo. Jak się okazało autorami muzyki do tego numeru byli Hubi, SHDOW oraz Timbaland. To prawdopodobnie najgrubszy z dotychczasowych zagranicznych "placement'ów" producentów znad Wisły. Ostatnią współpracą podobnego kalibru na pewno była ta w ramach której Szamz wyprodukował podkład dla Pop Smoke'a.

Pisaliśmy wówczas tak: "Nie zamierzamy wyciągać daleko idących wniosków na temat kondycji polskiej sceny producenckiej w oparciu o liczbę międzynarodowych kooperacji w których biorą udział producenci znad Wisły, ale na pewno każde doniesienie o takiej współpracy zwyczajnie cieszy. Nawet jeśli przy okazji karmimy naszą narodową megalomanie, to nic na to nie poradzimy - lista zagranicznych raperów, którzy pojawili się na bitach naszych rodaków po prostu robi wrażenie".

Teraz pozostaje nam czekać na efekty współpracy na linii Hubi, SHDOW, Timbaland, Kanye West i Ty Dolla Sing. Jak to brzmi.

Star icon
Produkty miesiąca
Electro-Voice EVERSE 12 - głośnik bezprzewodowy
Sennheiser EW-DX MKE 2 / 835-S SET - zestaw mikrofonów bezprzewodowych
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó