Więcej...

We Will Fail wykorzystała sample SEPR

13.08.2019 
We Will Fail wykorzystała sample SEPR

Jeszcze tylko do końca sierpnia możecie wziąć udział w konkursie organizowanym przez Instytut Adama Mickiewicza oraz portal The Quietus, w którym macie szansę wygrać nawet 2000 EUR. Zanim się za to weźmiecie sprawdźcie jaki utwór na bazie sampli z SEPR przygotowała Aleksandra Grünholz (We Will Fail).

Jak z pewnością pamiętacie konkurs na najciekawsze utwory oparte o sample pochodzące z nagrań SEPR trwa tylko do 31 sierpnia. Żeby wziąć udział w zabawie, należy pobrać specjalnie wyselekcjonowaną paczkę brzmień, którą przygotował Marcin Staniszewski i na tej bazie stworzyć swój autorski kawałek. Sample dostępne są TUTAJ.

Organizatorzy konkursu zadbali aby swoje propozycje wykorzystania sampli zaproponowali artyści o uznanej marce. Niedawno do twórców takich jak Wojciech Kucharczyk, Bartosz Weber czy A_GIM dołączyła Aleksandra Grünholz, znana jako We Will Fail. Przy okazji publikacji utworu pt. "DESCENDING K NEW" artystka udzieliła krótkiego wywiadu portalowi Culture.pl, możemy tam przeczytać m.in. takie zdania - Eksperyment to dla mnie próba wyjścia poza to, co znane. Nie tyle próba ułożenia klocków w sposób inny niż dotychczas, ile próba wyjścia poza system klocków. W 2019 roku z jednej strony ma się wrażenie, że wszystko już było, ale z drugiej ciągle można usłyszeć coś zaskakującego.

Cały wywiad znajdziecie TUTAJ a poniżej produkcja od We Will Fail.