Wszystko Gra - nowy cykl wideo EiS

12.02.2024 
Wszystko Gra - nowy cykl wideo EiS

Jak przygotować muzykę do wydaniu jej na winylu? Jak powoli i bez nerwów poradzić sobie w sesji zawierającej setki śladów? Na te i inne pytania odpowiada Paweł Bartnik w naszym nowym cyklu "Wszystko Gra".

Paweł Bartnik to doświadczony realizator, producent i studyjny profesjonalista, który współpracował z takimi artystami jak chociażby EABS, Hubert Zemler, Ńemy, Bisz czy Włodi. Możecie go również znać z jego działalności solowej, a także tej w ramach zespołu kIRk i Sarmacja. To właśnie jego bogate doświadczenie oraz charakteryzujący go profesjonalizm skłonił nas do nawiązania współpracy.

Na naszym kanale YouTube wylądował właśnie trzeci odcinek cyklu Wszystko Gra, w którym Paweł Bartnik odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania odnośnie miksu i masteringu. Wszystko Gra poświęcone jest zarówno kuchni studyjnej, jak też ogólniejszym rozważaniom nad muzyką i jej brzmieniem – czy to w aspekcie technologicznym, czy psychologicznym i rynkowym. Tym samym istotną częścią cyklu jest przedstawianie w klarowny sposób tematów, które nieustannie rozgrzewają internetowe wyszukiwarki i wokół których narosło mnóstwo mitów. We Wszystko Gra stronimy od dogmatyki. Nie zamierzamy wykazywać wyższości analogu nad cyfrą ani toczyć krucjaty w imię „wojny głośności”. Zamiast tego, postaramy się dogłębnie zbadać i zrozumieć zjawiska związane z muzyką i dźwiękiem.

Sprawdźcie koniecznie nasze nowe materiały i subskrybujcie nasz kanał!

Star icon
Produkty miesiąca
Electro-Voice EVERSE 12 - głośnik bezprzewodowy
Sennheiser EW-DX MKE 2 / 835-S SET - zestaw mikrofonów bezprzewodowych
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó