Bezpłatny program - Seaweed Audio Fathom CM
Bezpłatny program - Seaweed Audio Fathom CM

Stworzony przez firmę Seaweed Audio Fathom to jeden z najciekawszych syntezatorów modularnych. W tym miesiącu otrzymujesz od nas jego bezpłatną wersję Fathom CM.

Technologia
2020-02-02
Krok po kroku
1. Instalacja i uruchomienie Fathom CM

1.

Aby zainstalować dostępny z tym numerem naszego magazynu syntezator Fathom CM, skopiuj na dysk komputera materiał z DVD lub zasobów online, rozpakuj go, a następnie przeciągnij cały folder Fathom CM do swojego folderu z wtyczkami. W to samo miejsce skopiuj też z folderu Install Files pliki Component i/lub VST dla Mac oraz DLL dla PC.

2.

Otwórz Fathom CM na ścieżce MIDI swojego programu DAW. Na wstępie należy wskazać folder z materiałami towarzyszącymi. Kliknięcie przycisku Browser otwiera przeglądarkę. Kliknij okrągły przycisk w lewym górnym rogu i przejdź do skopiowanego wcześniej folderu Fathom CM. W menu z lewej strony ukażą się dostępne zasoby.

3.

Przed rozpoczęciem dalszych działań warto zapisać ten stan jako domyślny program. Przejdź do folderu Programs > User. Wciśnij umieszczony w środku przycisk Save, a następnie dwukrotnie kliknij na kolumnie oznaczonej Name. Teraz już możesz wpisać własną nazwę presetu (czyli Programu w nomenklaturze Seaweed) początkowego – np. Init.
Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó