Więcej...

Numer 09/2018 dostępny w przedsprzedaży!

26.08.2018  | Piotr Lenartowicz
Numer 09/2018 dostępny w przedsprzedaży!

Zamów nowy numer magazynu Estrada i Studio w promocyjnej cenie już dziś.

Okładka naszego wrześniowego magazynu może sugerować zmianę profilu na kulinarny, ale to tylko pozory. Właśnie owoce są symbolem programu FL Studio (dawniej Fruity Loops), który z jednej strony uważany jest za najpopularniejszą na świecie aplikację do tworzenia muzyki elektronicznej (efekty jej pracy słychać m.in. w utworach Avicii, Daft Punk i wielu innych), a z drugiej jest wyjątkowo krytykowany za.. No właśnie, za co? Rozprawiamy się z mitami na temat FL Studio testując jego najnowszą wersję.

Wraz z wrześniowym numerem naszego magazynu otrzymacie też w pełni funkcjonalną, stworzoną specjalnie dla Was wersję jednego z najlepszych syntezatorów wirtualnych, jakim jest Synapse Audio Dune.

 

 

Ponadto będziecie mieli okazje poznać sylwetki dwóch czołowych producentów, którzy już od jakiegoś czasu starają się zaszczepić na naszej rodzimej ziemi grime. Dubsknit oraz Mikołaj Rajpold (znany bardziej jako MAJKIZIOM z formacji Mordor Muzik) opowiadają m.in. o swoich inspiracjach, warsztacie oraz planach na przyszłość. W ramach sekcji "Sekrety realizatorów" James Reynolds przybliży szczegóły pracy nad utworem "Fake Love" z repertuaru koreańskiej formacji BTS.

Nowy numer naszego magazynu możecie zamówić TUTAJ.