Więcej...

Najlepsze okazje - Black Friday 2k19! (AKTUALIZACJA)

28.11.2019 
Najlepsze okazje - Black Friday 2k19! (AKTUALIZACJA) fot. https://www.digitaldjtips.com

W tym miejscu gromadzimy dla Was najciekawsze oferty z tegorocznego Black Friday. Artykuł będzie stale aktualizowany o kolejne okazje i promocje.

Bezpłatny program - Bitwig Studio 3 8-Track!

Bitwig wciąż pozostaje stosunkowo młodą firmą, ale sposób, w jaki rozwija swój sztandarowy produkt nie budzi żadnych wątpliwości, że mamy do czynienia z doświadczoną ekipą programistów. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ twórcy Bitwiga wcześniej pracowali w innych firmach, między innymi Ableton. Podobnie jak Live, Bitwig Studio łączy funkcjonalność narzędzia do pracy na zsynchronizowanych rytmicznie klipach z klasycznym trybem pracy liniowej na ścieżkach audio i MIDI.

Dostępny wyłącznie z naszym magazynem Bitwig Studio 3 8-Track to doskonały program DAW dla osób początkujących, ale też zaawansowani producenci znajdą w nim niejedną rzecz, którą trudno jest zrealizować w oparciu o inne aplikacje. Bitwig Studio 3 8-Track możecie pobrać zupełnie za darmo do 20 stycznia!

Szczegóły: EiS 11/2019.

Bezpłatny program - Klevgränd Stark CM!

W grudniu przydałoby się coś mocnego na rozgrzewkę, na przykład gorący brzmieniowo emulator wzmacniacza gitarowego. Narzędzia tego typu pozwalają przetworzyć czysty dźwięk gitary nagranej przez DI-box w sygnał przesterowany przez wzmacniacz, z praktycznie dowolnymi ustawieniami. Najczęściej udostępniają całą gamę emulacji wzmacniaczy, omikrofonowania i efektów gitarowych. Dostępne na rynku wtyczki do przetwarzania sygnału gitarowego (i nie tylko) różnią się pod względem jakości i ceny, a osoby początkujące mogą niekiedy zakupić produkt oferujący funkcje, z których nigdy nie będą korzystać. Udostępniana przez nas w tym miesiącu wtyczka szwedzkiej firmy Klevgränd, została wykonana w specjalnej wersji CM. Firma ta znana jest z bardzo ciekawych procesorów, takich jak DAW Cassette, Degrader i szeregu innych.

Program Klevgränd Stark CM dodajemy zupełnie za darmo do grudniowego numeru naszego magazynu.

Zamów EiS 12/2019 TUTAJ.

50% zniżki na wszystkie wtyczki od Waves

 

W tym roku firma Waves wystartowała ze swoimi promocjami już na początku października (Waves nie czeka na Black Friday i ogłasza nowe promocje!), ale jak się okazuje najlepsze zostawiła na sam Black Friday. Poza nielicznymi wyjątkami (wypisanymi w szczegółach promocji TUTAJ) wszystkie wtyczki, oraz zestawy wtyczek zostały przecenione o 50%! Jeżeli w swoich zasobach pluginów nie posiadacie takich narzędzi jak np. Aphex Vintage Aural Exciter, C6 Multiband compressor czy H-Reverb Hybrid Reverb, to dziś możecie swoje zbiory uzupełnić, jednocześnie zaoszczędzając sporo pieniędzy. Wystarczy, że użyjecie kodu "BF50", a każdy z produktów, jaki umieścicie w swoim wirtualnym koszyku będzie kosztował jedynie połowę swojej regularnej ceny.

Wszystkie przecenione narzędzia od Waves znajdziecie TUTAJ. Promocja trwa do 02.12.2019.

50% zniżki na Massive X, Komplete 12 i inne produkty Native Instruments

 

Firma Native Instruments szumnie ogłaszała, że startuje ze swoją największą promocją w historii i wygląda na to, że tak jest w istocie! Jeżeli jesteście posiadaczami wcześniejszej wersji NI Kontakt to upgrade do wersji nr 12 jest tańszy o połowę, podobnie jeden z najpopularniejszych wirtualnych instrumentów Native Instruments Massive X, oraz wiele innych produktów (nie tylko software!) tej uznanej marki.

Promocja potrwa do 09.12.2019, a wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.

 

60% zniżki od IK Multimedia na Total Studio MAX 2 i SampleTank 4 MAX

 

Już teraz możecie skorzystać z aż 60% upustu na flagowe oprogramowanie włoskiej marki, czyli zestawu Total MAX 2, SampleTank 4, oraz SampleTank 4 MAX. Ten ostatni to jeden z najpopularniejszych tzw. ROM-plerów, czyli samplerów ukierunkowanych na odtwarzanie odpowiednio spreparowanych bibliotek brzmieniowych. Dzięki zaawansowanym możliwościom edycji doskonale wszystkim znanych barw, wynikającym z połączenia samplingu z syntezą, nawet standardowy dźwięk fortepianu można przekształcić w zupełnie nową jakość soniczną. W tym kontekście obniżka ceny o 2/3 naprawdę brzmi jak świetna okazja.

 

Z kolei Total Studio MAX to jak sama nazwa wskazuje wszystko co najlepsze od IK Multimedia. Znajdziecie tam m.in. AmpliTube, T-RackS, Miroslav Philharmonik 2, czy Syntronik, a więc monstrualny zestaw syntezatorów wirtualnych.

Promocja potrwa do 02.12.2019, a jej szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Black Friday w Audio Plus

 

Na ten dzień łowcy okazji czekają przez cały rok! Tym razem na szczególną uwagę zasługuje oferta firmy Audio Plus, która w swoim katalogu ma ponad 1600 produktów od 14 topowych marek takich jak chociażby Midas/Klark Teknik czy L-Acoustics. Dodatkowo, cały czas trwa specjalna promocja w której możecie wygrać bezprzewodowy zestaw premium Electro-Voice RE3! Szczegóły TUTAJ.

Black Friday za pasem - Plugin Boutique z kolejną promocją!

 

Na stronie Plugin Boutique ruszyła właśnie promocja w ramach której możemy zdobyć takie narzędzia jak chociażby KV331 Audio’s SynthMaster, Arturia V Collection 7 czy zestaw Eventide Anthology XI.

Wszystkie aktualne promocje ze strony Plugin Boutique znajdziecie TUTAJ.

Zestaw narzędzi iZotope taniej o 664$!

 

Jak narazie zdecydowanie najciekawsza oferta! Firma iZotope przygotowała specjalny zestaw z okazji Black Friday w którym znajdziemy m.in. RX Elements, Ozone Elements, Neutron Elements, DDLY, Mobius Filter, oraz Trash 2. W normalnych warunkach za taki zestaw należałoby zapłacić ponad 700$, natomiast teraz, aby wejść w jego posiadanie wystarczy 49$. Jak łatwo policzyć oszczędzamy przeszło 660$!

 

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

25% zniżki na program Ableton Live 10

 

To nie czas i miejsce, żeby rozpisywać się o wadze tego oprogramowania dla historii muzyki (niedawno ciekawie opowiedział nam o tym twórca Abletona, Robert Henke), więc poprzestaniemy tylko na tym, że tylko do poniedziałku możecie kupić każdą wersje Abletona 10 taniej o 25%. Podobny rabat przewidziany jest dla osób, które zamierzają zrobić "upgrade" do wyższej wersji narzędzia.

Szczegóły TUTAJ.

Audiotech z promocją Black Specials!

 

W ramach specjalnej promocji "Black Specials" możemy zaopatrzyć się w syntezatory, instrumenty, interfejsy audio, kontrolery, czy monitory odsłuchowe marek dystrybuowanych przez firmę Audiotech. Wśród przecenionych produktów znajdziemy m.in. Arturia MicroFreak, Teenage Engineering OP-Z, Arturia MiniBrute 2, Scarlett 18i20 3rd Gen, Scarlett 2i2 3rd Gen i wiele innych.

 

Promocja trwa do końca listopada, a listę wszystkich przecenionych produktów znajdziecie TUTAJ.

Waves Berzerk do wzięcia za darmo!

 

Jeszcze tylko przez kilka godzin możecie pobrać nową wtyczkę od Waves zupełnie za darmo. Wcześniej informowaliśmy o tym, że wszystkie wtyczki producenta zostały przecenione o 50%, a teraz otrzymujemy bezpłatny efekt typu distortion.

W regularnej sprzedaży za Waves Berzerk trzeba zapłacić 99$, więc tym bardziej warto skorzystać z tej promocji. Szczegóły TUTAJ.

Ableton Live 10 Suite taniej o 180$ na Sweetwater!

 

Na stronie Sweetwater możecie znaleźć sporo ciekawych propozycji, ale naszą uwagę przykuły obniżki na program Ableton Live 10 Suite (obniżka o ponad 180$), oraz kontroler Push 2 (prawie 400$ rabatu). Ponadto możecie tam znaleźć m.in. PreSonus Studio One 4.5 Pro za niecałe 200$, więc lepiej nie tracić czasu. Więcej szczegółów TUTAJ.