Więcej...

Polski Instytut Edukacji Audio - SWAM Institute

Instytut SWAM oferuje intensywne kursy ukierunkowane na zagadnienia związane z produkcją muzyki. Zajęcia odbywają się w profesjonalnych studiach nagraniowych (Izabelin, Sonus, Fort11) w grupach do 6 osób i w salach koncertowych lub konferencyjnych firmy Polsound w grupach do 12 osób.

Kursy organizowane są w trybie weekendowym (jeden dzień, dwa dni lub dwa weekendy) i uwzględniają różny poziom zaawansowania uczestników. Instytut kładzie nacisk na praktykę poszczególnych zagadnień i oraz pogłębianie świadomości istotności jakości poszczególnych elementów w procesie produkcji dźwiękowej. Tematyka kursów obejmuje m.in.: miks i mastering; inżynierię, reżyserię i realizację dźwięku; sound design, produkcję, aranżację i kompozycję; nagłośnienie koncertów oraz warsztat didżeja.
Zajęcia prowadzą m.in.: Andrzej Karp, Marek Walaszek, Andrzej Puczyński, Grzegorz Rożek, Michał Jurek, DJ Technik, DJ Steez, Wojciech Błażejczyk, Magdalena Navarrete. Ponadto Instytut SWAM współpracuje z firmami: PSP Audioware, Audiostacja, Audioplan i Fabryka Zespołów. Funkcjonujący w ramach Instytutu magazyn SWAM prowadzony jest w formie wideo-wywiadów ze znanymi specjalistami w dziedzinie produkcji muzycznej, którzy są pytani o wszystko, co znajduje się na drodze od idei kompozytorskiej do finalnego nagrania muzycznego.

Kontakt:
info@swam.com.pl
www.swam.com.pl
tel.: 0508-031-321