Najlepsze produkty roku 2020
Najlepsze produkty roku 2020

Rok 2020 nie do końca był taki, jakiego wielu z nas oczekiwało. Niemal całkowity brak koncertów oraz wszelkiego typu wydarzeń artystycznych z udziałem publiczności odbił się dotkliwie na kondycji branży. Nastąpiło przewartościowanie pojęć, zmiana priorytetów i dekonstrukcja struktur, które do tej pory uważaliśmy za święte i nienaruszalne. Pojawił się swego rodzaju szok poznawczy, a niekiedy wręcz trauma związana z całkowitym przemodelowaniem otaczającego nas świata.

Technologia
2021-02-17

Niemniej dzielnie stawiliśmy czoła ograniczeniom – aktywność w niemal każdej sferze przeniosła się do internetu, a wszyscy starali się realizować swoje zamierzenia na aktualnie dostępne sposoby. Mimo wielu kłopotów pojawiło się też szereg nowych produktów oraz usług, a spośród tych ostatnich szczególnie wyróżnił się Zoom, który niemal z dnia na dzień stał się najpopularniejszym narzędziem komunikacji dla profesjonalistów. Gwałtownie wzrosła też rola serwisów strumieniowych oraz wszelkich narzędzi związanych z organizacją pracy zdalnej. Wprawdzie funkcjonowały one wcześniej, ale przez ostatni rok ich rozwój przyspieszył jak statek kosmiczny wchodzący w nadświetlną.

W mijającym roku nasza redakcja poddała wnikliwym testom ponad 100 nowych programów, urządzeń i kompleksowych systemów wykorzystywanych na estradzie i w studiu. Większość z nich okazała się bardzo ciekawa, część zasługiwała na uwagę, a kilkanaście wyróżniło się w sposób szczególny, otrzymując redakcyjną rekomendację Nasz Typ. 25-letnia historia naszego magazynu pokazuje, iż w zakresie przyznawania tego wyróżnienia praktycznie się nie mylimy. W zasadzie każdy produkt uhonorowany tym znakiem stał się popularny i przynosi satysfakcję jego użytkownikom. W kończącym się 2020 roku postanowiliśmy przypomnieć te z testowanych w ciągu ostatnich 12 miesięcy produktów, które zostały przez nas wyróżnione znakiem Nasz Typ lub się o to wyróżnienie otarły, ostatecznie go nie otrzymując (bo np. były zbyt drogie i niewielu mogło sobie na nie pozwolić). Uwzględniliśmy też te, które znalazły się w obszarze naszych zainteresowań i z którymi mieliśmy do czynienia, ale z różnych przyczyn nie doczekały się pełnej recenzji w drukowanym wydaniu magazynu.

Artykuł pochodzi z
Nowe wydanie Estrada i Studio
Estrada
i Studio
grudzień 2020
Kup teraz
Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT