100 PORAD I PODPOWIEDZI - Kompozycja, aranżacja i miks
100 PORAD I PODPOWIEDZI - Kompozycja, aranżacja i miks

W naszym artykule prezentujemy przydatne rozwiązania i techniki, dzięki którym sprawnie stworzysz, nagrasz i zmiksujesz swój utwór.

Technologia
2020-07-27

W momencie pisania tych słów na całym świecie wciąż panował chaos i niepewność jutra, ale mamy nadzieję, że jesteś bezpieczny i wciąż masz czas oraz możliwości, by pracować nad własną muzyką. Z tego względu przygotowaliśmy dla Ciebie skondensowaną dawkę informacji, porad, sugestii i koncepcji, które mogą Ci się przydać. Nie od dziś bowiem wiadomo, że nawet jedna, ale trafiona podpowiedź może bardzo dużo zmienić w naszym sposobie pracy i pomóc w uzyskaniu doskonałych i oryginalnych efektów. A tu mamy aż 100 takich podpowiedzi!

W niniejszym artykule obszarem naszego zainteresowania jest produkcja muzyki w warunkach domowego studia, a przecież tym zajmuje się blisko 70% naszych Czytelników. Mamy nadzieję, że skorzysta z nich także pozostałe 30%, czyli zawodowcy, dla których praca z dźwiękiem jest chlebem powszednim i sposobem na życie. Oni też doskonale wiedzą, że dobry „tip” może co najmniej dać do myślenia, a w niektórych przypadkach znacząco pomóc.

Owszem, niektórzy mogą uznać jedne sugestie za banalne, a inne za oczywiste, ale niech sami sobie zadadzą pytanie, czy kiedyś, zanim jeszcze posiedli tę wiedzę, którą teraz mają, też tak sądzili? Poza tym o niektórych rzeczach często zapominamy, grzęznąc w codziennej rutynie i brnąć w przyzwyczajeniach. Ich przypomnienie bywa bardzo odświeżające.

Wiele opisanych tu porad ma swoją ilustrację wideo pod postacią klipów zamieszczonych wśród materiałów online na stronie www.media.avt.pl, do której bezpłatny dostęp mają wszyscy Czytelnicy naszego magazynu.

Artykuł pochodzi z
Nowe wydanie Estrada i Studio
Estrada
i Studio
czerwiec 2020
Kup teraz
Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT