Na czyje produkcje w 2020 roku czekamy najbardziej?

14.01.2020 
Na czyje produkcje w 2020 roku czekamy najbardziej? fot. Robin Velghe

Ubiegły rok był bardzo obfity, jeżeli chodzi o ciekawą muzykę od naszych rodzimych producentów, ale jak wiadomo apetyt tylko rośnie w miarę jedzenia, więc wszyscy liczymy, że w 2020 roku będzie jeszcze lepiej. Mieć nadzieję, że autorzy najciekawszych ubiegłorocznych krążków utrzymają wysoką formę, a twórcy, którzy nie wydawali ostatnio muzyki nie będą więcej zwlekać. Sprawdźcie na czyje produkcje w nowym roku czekamy najbardziej.

Maro Music

Maro Music

Maro Music, czyli Marek Walaszek to producent odpowiedzialny za brzmienie licznych popowych szlagierów, reklamowych jingli czy telewizyjnych opraw muzycznych. Jednocześnie założyciel firmy Bettermaker, z której produktów korzysta wielu topowych realizatorów i... można by tak jeszcze wymieniać długo, ponieważ Marek Walaszek co chwila wpada na nowe pomysły. Tak było chociażby z serią tutoriali dla producentów Addicted To Music Tutorials w których przybliżył on szereg ważnych zagadnień dla tego rzemiosła.

Podobnie jest z płytą producencką, która zgodnie z informacją prasową ma się ukazać w połowie 2020 roku. Jako przedsmak całości otrzymaliśmy singiel War, gdzie gościnnie pojawia się pochodząca z Kalifornii, wokalistka Lex Lu. Utwór w warstwie tekstowej jak też w identyfikacji wizualnej odwołuje się do estetyki znanej z filmów czy gier cyberpunk i z tego co wiemy całość ma być utrzymana w tym klimacie. Nie wiemy kogo jeszcze Maro Music zaprosił na swoją płytę, ale mamy przynajmniej kilka typów artystów, którzy świetnie sprawdziliby się w takim postapokaliptycznym antruażu. Biorąc pod uwagę bliskie związki producenta z legendarnym składem Wu-Tang Clan nasze oczekiwania tylko rosną...