Na czyje produkcje w 2020 roku czekamy najbardziej?

14.01.2020 
Na czyje produkcje w 2020 roku czekamy najbardziej? fot. Robin Velghe

Ubiegły rok był bardzo obfity, jeżeli chodzi o ciekawą muzykę od naszych rodzimych producentów, ale jak wiadomo apetyt tylko rośnie w miarę jedzenia, więc wszyscy liczymy, że w 2020 roku będzie jeszcze lepiej. Mieć nadzieję, że autorzy najciekawszych ubiegłorocznych krążków utrzymają wysoką formę, a twórcy, którzy nie wydawali ostatnio muzyki nie będą więcej zwlekać. Sprawdźcie na czyje produkcje w nowym roku czekamy najbardziej.

Żeby rozpocząć rozmowę o krążkach na które ostrzymy sobie zęby, najpierw należałoby powiedzieć parę słów o tych do których w poprzednim roku wracaliśmy najczęściej. Podobnie jak 12 miesięcy temu tak i tym razem skorzystaliśmy z inicjatywy Buy Music Club i przygotowaliśmy naszą selekcje najciekawszych polskich wydawnictw. Kolejność przedstawionych pozycji jest przypadkowa, choć w naszej opinii Piotr Kurek ze swoim Polygome jak nikt inny zasługuje na pierwsze miejsce w podsumowaniach muzycznych 2019 roku.

Na powyższej liście znajdują się jedynie wydawnictwa dostępne na platformie Bandcamp, więc na pewno brakuje przynajmniej kilku pozycji (chociażby płyt hip-hopowych takich jak Gedz Bohema, czy Piernikowski The best of moje getto), ale i tak daje ona obraz tego jak obfity w dobrą muzykę był to czas. W roku 2020 sobie i Wam życzymy, aby tych wydawnictw godnych polecenia było jeszcze więcej. Sprawdźcie na czyje produkcje czekamy najbardziej.

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó